Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.edu.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  MINDSZENTY EMLÉKVERSENY

  Március 22-én iskolánk újra megrendezte a Mindszenty Emlékversenyt, amely Mindszenty József bíboros, hercegprímás, Csehimindszent szülötte, iskolánk névadójának emlékét hivatott őrizni és továbbadni.

  A versenyen öt csapat vett részt, a jánosházi Szent Imre Általános Iskola, a Kemenesmagasi Általános Iskola, a rábapatyi Arany János Általános Iskola, a zalaegerszegi Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium, valamint iskolánk csapata. A zsűri tagjai Gyöngyösi Zsuzsanna a vasvári Dr. Bendefy László Városi Könyvtár igazgatója, Déri Péter Jánosháza plébánosa, Soós Viktor Attila történész, a Nemzeti Emlékezet Bizottság tagja, Kovács Gergely történész, Mindszenty bíboros szenttéavatási eljárásának posztulátora, Fukszberger Imre Csehimindszent polgármestere, Mindszenty József másodunokaöccse voltak. Huszár Balázs atya, Csehimindszent plébánosa tiszteletét tette a versenyen, tolmácsolta Székely János püspök atya köszöntő sorait.

  Iskolánk csapata: Dremmel Sarolt 5., Hetényi Kevin 6., Sipos Réka és Velladics Emma 7.osztályos tanulók harmadik helyezést értek el.

    

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  ME (Magyartanárok Egyesülete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  NYME PSZK (Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  EEM (Emberi Erőforrások Minisztériuma)
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések