Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.edu.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  MINDSZENTY EMLÉKVERSENY

  Március 22-én iskolánk újra megrendezte a Mindszenty Emlékversenyt, amely Mindszenty József bíboros, hercegprímás, Csehimindszent szülötte, iskolánk névadójának emlékét hivatott őrizni és továbbadni.

  A versenyen öt csapat vett részt, a jánosházi Szent Imre Általános Iskola, a Kemenesmagasi Általános Iskola, a rábapatyi Arany János Általános Iskola, a zalaegerszegi Mindszenty József Általános Iskola és Gimnázium, valamint iskolánk csapata. A zsűri tagjai Gyöngyösi Zsuzsanna a vasvári Dr. Bendefy László Városi Könyvtár igazgatója, Déri Péter Jánosháza plébánosa, Soós Viktor Attila történész, a Nemzeti Emlékezet Bizottság tagja, Kovács Gergely történész, Mindszenty bíboros szenttéavatási eljárásának posztulátora, Fukszberger Imre Csehimindszent polgármestere, Mindszenty József másodunokaöccse voltak. Huszár Balázs atya, Csehimindszent plébánosa tiszteletét tette a versenyen, tolmácsolta Székely János püspök atya köszöntő sorait.

  Iskolánk csapata: Dremmel Sarolt 5., Hetényi Kevin 6., Sipos Réka és Velladics Emma 7.osztályos tanulók harmadik helyezést értek el.

    

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  https://sek.elte.hu/srpszkk (ELTE Savaria Egyetemi Központ - Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések