Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.edu.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  NÉVADÓNK SZÜLETÉSÉNEK 130. ÉVFORDULÓJÁT ÜNNEPELTÜK

  Névadónk születésének 130. évfordulóját ünnepeltük

  A Csehimindszenti Mindszenty József Általános Iskola 2015-ben vette fel névadója nevét. Azóta minden tanévben megünnepeljük névadónk jeles ünnepeit, így születésének évfordulóját. Minden tanévben megrendezzük a Mindszenty Emlékversenyt, amelyre egyre több csapat érkezik. Ebben a tanévben iskolánk lelkes csapata 3. helyezést ért el: Dremmel Sarolt, Hetényi Kevin, Sipos Réka, Velladics Emma – felkészítőjük Borhi Tamás tanár úr.

  Március 27-én iskolánkat 16 fő képviselte a Mindszenty Emléktúrán, szülők, egykori tanítványok, diákok és pedagógusok. A Vasvárról Csehimindszentre tartó zarándokutat becsülettel teljesítették, majd szentmisén vettek részt.

  Március 29-én névadónk tiszteletére témanapot tartottunk. Ennek keretében az iskola tanulóival a pedagógusok közösen szentmisén vettünk részt, majd Csehimindszent főterén álló Mindszenty József szobornál tartott megemlékezés után megkoszorúztuk az iskola névadójának az emlékművét. Ezen a napon több tanórán is névadónk életével, életszentségének üzenetével foglalkoztunk különböző formákban. Kisfilmet nézhettek meg, majd megbeszélték a látottakat. Kiállítást rendeztünk Mindszenty Józsefről szóló fotókból, idézetekből. Ünnepnap volt iskolánkban.

    

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  https://sek.elte.hu/srpszkk (ELTE Savaria Egyetemi Központ - Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések