Telefon: 06-94-709-827 | E-mail: admin@altisk-csmindszent.edu.hu

  Bemutatkozás

  1956. szeptember 1-jén adták át az intézmény jelenlegi épületét. A korabeli Vas Népében az átadásról szóló tudósításban Vas megye egyik legjobban felszerelt...

  Bővebben...

  Galéria

  Tekintsék meg iskolánk életéről, rendezvényeiről készített képeket, melyek külön-külön albumokban találhatóak. Jó szórakozást!

  Bővebben...

  e-Napló

  Diákjaink érdemjegyeit, tanulási, jelenléti adatait elektronikus naplóban vezetjük. Eléréséhez szükséges adatokat iskolánk biztosítja.

  Tovább az e-Naplóra...

   

   

  KERÉKPÁROS KÖRTÚRA JELIBE SZEPTEMBER 15-ÉN

  A kedvezőtlen időjárási előrejelzések ellenére elindultunk a 35 km-s biciklis körtúrára. Csipkerek érintésével a 8-s számú főútvonalon is haladtunk, ami különösen nagy odafigyelést, fegyelmezettséget követelt. Miután Kámnál felkapaszkodtunk a Jeli dombokra, megálltunk az impozáns fénykeresztnél, ahonnan csodálatos kilátás nyílt a Rába völgyére. A viharfelhők egyre jobban gyülekeztek, a Jeli Arborétumnál rövid pihenőt tartottunk. Gyönyörködhettünk az arborétum számos fájának sokszínű őszi lombkoronájában. A Borhordó úton haladva elkezdett szemerkélni az eső és a szél felerősödésével az ég csatornái egyre jobban megnyíltak. Bizony, mire Csehin keresztül az sulihoz visszaértünk, az egész csapat alaposan elázott. Az iskolában nagy szeretettel, törölközőkkel, száraz pólókkal fogadtak minket, gyorsan átöltöztünk. A gyerekek jelesre vizsgáztak kitartásból és fegyelmezettségből, mind a 22-n osztályfőnöki dicséretet kaptak a túra teljesítéséért.                                                                Légler Gyula tanár úr

    

  Hasznos linkek

  Edunet (Tananyag-fejlesztési Alapítvány)
  TTE (Történelemtanárok Egylete)
  Dráma (Magyar Drámapedagógiai Társaság)
  KTEP (Könyvtárostanárok Egyesülete)
  Ökoiskola
  Parlament
  MÁV menetrend
  Volán

  Hasznos linkek

  TANINFORM
  KIR (Oktatási Hivatal)
  https://sek.elte.hu/srpszkk (ELTE Savaria Egyetemi Központ - Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ)
  E-tanárikar
  ECDL
  Osztályfőnök
  MPT (Magyar Pedagógiai Társaság)
  MTT (Magyar Tehetséggondozó Társaság)

  Letöltések